BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

valioo, plytelės suklijuotos :)

Valio!!! Plytelės suklijuotos :)

Didelių pokyčių gal ir nepastebėsite, tačiau mums tai yra labai gera žinia, kad virtuvės, o ir visų namučių, plytelės jau suklijuotos. beliko užglaistyti tarpelius ir iš grindų plytelių padaryti “plintusus”

(gėda, bet nežinau, kaip jie lietuviškai vadinasi, manyčiau, grindjuostės :) ).

Na, tai galit pažiūrėti, kaip atrodo raudonosios mūsų virtuvytės sienos :) mano akimis, labai “skaniai” . Žinoma, skeptikai galėtų pasakyti, kad grindys turėtų būti tamsesnės nei sienos, tačiau man patinka kaip yra, tuomet grindų erdvė nesumažėja vizualiai, o didžioji dalis sienų vis vien bus uždangta spintelėmis, tiek pakabinamomis, tiek paprastomis. o kur dar visokie šaldytuvai, gartraukiai ir t.t….

mudu tai jau katutėm plojam :))) žinau, kad pašaliniams tai gali atrodyti labai įprastai, tačiau mums, savo pačių jėgomis besistatantiems, tai yra fantastika :)

nesirinkom jokių įdomių raštų, jokių dailių juostelių, nes vis tiek jų nesimatys, o margalynės irgi nenorim.

dabar Justinas sumąstė iš tų pačių grindų plytelių, kurių dar liko, padaryti minėtąsias grindjuostes…

dar galiu parodyti mūsų duris :)) na, jos neįspūdingos, tačiau mes jas vis vien dažysim. čia bent jau tikras medis, o ne dailios durys iš kartono, kurios yra labai trumpalaikės.

kitas klaustukas galvoje - ką daryti su balkonais :) norim juos apželdinti kokiomis nors vijoklinėmis vienmetėmis gėlėmis. Čia jau pasitelkiam Justino mamos patirtį ir visagalį internetą. Tas vienmetes gėles reikia sodinti jau pavasarį, o šiandien juk pirmoji pavasario diena, tad reikia greičiau mąstyti. vakar lankėmės “senukuose”, apžiūrėjom, bet tų, kurių norim, neradom. tad… keep searching.

o balkonų mes turėsim net du:

1. mažasis

2. didysis, į kurį reikės lipti pro langą, bet jis didesnis turbūt nei mūsų gyvenamasis kambarys :) jau praeitą vasarą ten buvome užsikėlę fotelį, aš ten karts nuo karto paskaitydavau ar bandydavau pasideginti. man jis laabai patinka. :) už jo, apačioje, yra tokia “bala”, kuri irgi turėtų būti tobulinama šią vasarą :) po truputį, po truputį ir bus gražuuu…

balkoną matote pro langą. man kažkodėl jis primena tokį serialą, kurį kažkada seniai rodydavo TV3 kanalas “Trečias luitas nuo saulės”, kur veikėjai naktimis sėdėdavo ant stogo ir kalbėdavosi :) aš jiems tuokart pavydėdavau. nors ne stogas, bet kelia panašias emocijas.

o dabar iš svarbesnių darbų liko susipirkti rozetes, kurį gyva galybė, nes komfortui sumąstėm jas daryt kone kiekvienam kampe, kad tik laidai nesivoliotų. taigi teks iškratyti iš kišenių dar kelis šimtukus.

ir didžiausias mano galvos skausmas - kamabario sienų spalva…. :/ esu pasimetus, žiauriai. gal kas gali pasiūlyt?

galvoju, kad balta - pernelyg sterilu ir nejauku

mėlyna - pernelyg šalta

žalia - nepatinka Justinui

geltona - man

raudona - patinka, bet jos ir taip daug. be to ji vizualiai mažina plotą

kakavos spalva - nebent kai būsim perkopę 40m.

kol kas galvoje tinkamiausia atrodo persikinė spalva, tačiau vos paėmusi spalvų katalogų, negaliu jos išsirinkti.

žodžiu, esam gilioj dilemoje :)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “valioo, plytelės suklijuotos :)”

 1.   Kristinooshke rašo:

  Zinok sikart Justas pirmasis pamate tavo nauja irasa ir man pranese. Jam irgi idomus tavo blogas. Mes abu manom kad virtuve jums isejo grazi ir jaunatviska. Na o del sienu, nebukit uzsispyre dazyti. Tapetuokit! Pvz pas mano mama visi kambariai tik tapetuoti ir niekur ne kampelis neatlipes. Dar patarciau tau apsilankyti bibliotekoje meno skyriuje, ten daug visokiu dekoravimo zurnalu ir knygu. Gal rasi keleta priimtinu ideju.

 2.   Gitos rašo:

  vaje kaip fainai,jau kiek daug pasidaret :) labai dziaugiuosi uz jus,kad siekiate savo svajoniu (nos ir po biski) saunuoliai :))))))))

 3.   Ernesta rašo:

  Kristina :), vieną sieną žadam tapetuoti, dekoro sumetimais, o šiaip mes nelabai už tapetus, ypač dėl to, kad mūsų namai gana drėgni, kažkur po namu teka upeliukas, tai dabartiniame tapetuotame kambaryje nemažai yra vietų kur atlipę… būtų įdomu ir Justo taviškio blogas :))) galėtų pasidalinti "statybų patirtimi".

  Gita, ačiū ;) stengiamės stengiamės kurtis, kuo greičiau ir kuo jaukiau

 4.   Toma rašo:

  Plyteles voniai
  tikrai labai profesionaliai suklijuotos ir atrodo puikiai!

Rašyk komentarą