BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

spalvotas gyvenimas

Pastarųjų dienų įvykiai tik patvirtino tai, apie ką jau daugelį trumpo gyvenimėlio metų mąsčiau.

Gyvenimas yra pernelyg įvairus, kad galėtume jį nuspėti, pernelyg spalvotas, kad galėtume jį suvaldyti, apibrėžti, nusakyti ir apie jį papasakoti kitiems.

Kiekvieno mūsų istorija yra be galo skirtinga. Vienų trumpa, kitų ilga, vienų pilna keistų sutapimų, kitų - nugyventa pagal scenarijų, tačiau daug ir labai daug palikusi užkulisiuose, ne kitų akims, ir tik iš pirmo žvilgsnio atrodanti paprasta.

Atrodo pasirenki gyvenimo krypti, elgiesi atitinkamai, tačiau vienas nuo tavęs nepriklausantis smūgis ir ta kryptis ima ir.. pasikeičia. Lyg ir galėtume imti ir eiti jau kita kryptimi, bet juk tavimi seki ir ji, ir jie. Ką jiems pasakyti? Kaip jiems pasakyti, kad turite patys nuspręsti ir pasirinkti krypti, kad aš jau su jumis kartu nebeisiu. Eisiu su… kitu/kita. .

Sunkūs tokie sprendimai. Gerai, kai esi paauglys, kai laisvė teka venomis, kai gali lengvai susikrauti daiktus ir išeiti, arba tuos daiktus nuleisti žemyn laiptais, atseit - “susirink”. Kai niekas neriboja, kai atsakomybė dar nevaržo, kai tiki ir žinai, jog gali pasiekti viską, ko nori, kai jokių santykių nesieji su amžinybe ir mažai galvoji apie vaikus, vedybas ir panašiai. O gal aš klystu? Gal jau pamiršau, ką reiškia būti paaugle? Gal atvirkščiai: visus išsiskyrimus traktuoji kaip tolygius mirčiai, kai viską sutirštini ir sureikšmini, kai manai, kad jau niekada taip nemylėsi?

Na, vienaip ar kitaip - gyvenimas spalvotas. Lopai jį iš skiautelių ir bandai klijuoti savo gyvenimo istoriją.

Dėl to man labai patiko šių baldų koncepcija. Aišku, visai kitaip jie atrodytų, jei tos skiautės, iš kurių lipdomas baldų apmušalas, būtų realiai jau naudotos. Man tai labiau imponuotų. Dabar gi viskas nauja, šviežia ir tik formomis imituojama istorinė baldo kilmė. Tačiau niekas netrukdo atgaivinti seno baldo šiuo principu, kad ir medžiagomis, surinktomis ir “kuistukų”.

Pasisemkite idėjų. Ir.. vis tik pernelyg neprisiriškime prie daiktų.

Love people, not things; use things, not people.” © Spencer W. Kimball

Šaltinis:

http://www.squintlimited.com/

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “spalvotas gyvenimas”

 1.   Andrius rašo:

  Per daug mirgu margu :) idomiai paraleles isvartete. Zinoma, gyvenimas daznai nenuspejamas. Zmogus planuoji, o dievas juokiasi. Bet negali pasiduoti. Reikia stengtis likima valdyti. O del prisirisimo, tai nereikia prisiristi ne prie daiktu, o prie zmoniu! Anksciau ar veliau jie tave nuvilia. Turbut visada. Reikia prisiristi tik prie saves.

 2.   Raimondelis rašo:

  Jau galvojau, kad po mokslu bus parasytos 2 eilutes, o cia visas zurnalas iseitu su tiek eiluciu rasto ir nuotraukom, bei iliustracijom, reiskias mokslai tik i gera ir po to eiles liejasi kaip is gausybes rago.Na bet as ne apie tai, turbut Tamsta ruosiates tapti velyku bobute, kad jau toks margumas trenke i galva, o gal cia Alisos manijos pasekmes? Manau butu Tamstos valia tai visi tie margumynai patyliukais nugultu Jusu mielam buteli( ne bonkoj), nors mano nuomone( kurios nelabai kas klauso) ir Jums kaip kas labai tiktu is tu velykiniu baldu. Man tai asmeniskai tie baubukai prie sirdies ir labai pas Jus vienoj butelio vietoje ziuretusi
  Tai kol kas butu tokie pastebejimai artejanciu velyku proga ir is karto PAPEIKIMAS ! Ir vel nera jokiu nuotrauku is butelio ! Nejaugi jau viskas padaryta ir apipavidalinta!?
  p.s. labai jau su p.Andriumi susiburkavot rasyt apie liudnas gyvenimo paraleles ( net begau nosine atsinest, asarom sluostyt), taigi brendam is krizes, ziurekit i gyvenima linksmiau ir kaip Alisa - margiau ! Sekmes

 3.   Blakis rašo:

  Kartais atrodo kad likimas viso labo is anksto numatytos kryzkeles, ir tik nuo taves priklauso kur pasuksi, eisi aukstyn ar krisi zemyn. Gyvenimas lyg delione, spesi ja surinkt ar pasiliksi kitam gyvenimui. Visi ivykiai tau kazka duoda, rodo, moko, lyg mazi egzaminai.

 4.   Raimondelis rašo:

  Kaip tai nelabai suprantu ponia Alisa, gal vel mokslai prasidejo, ar dabar atostogos atima visa laika ?
  Blakis turbut ne ten pataike, cia kalbama apie statybinius reikaliukus, o ne apie gyvenimo tiesas ir filosofija, kiek as suprantu

 5.   Nylė rašo:

  a, kad žinokit, Raimondėli, viskas kartu čia :)) ir filosofija, ir statybiniai reikaliukai. Aš deja nesu tokia “ūkiška” mergina, kad apie statybas pilnavertiškai kalbėčiau, tad ir nukrypimų neišvengsiu :)
  beto baigus filologines studijas, tad lyriškumai jau į kraują įaugę.

  Mirgu margu, bet vienas toks baldas visai stilingai atrodytų nemargoj aplinkoj :) beto skiaučių atspalvius galima ir kitaip derinti, šaltesnėmis spalvomis. O aš tokia ir esu pati :D mirga marga. Todėl ir mano rūbai žiauriai spalvoti, ir stilius, jei taip galima pavadinti, spalvų eklektika.
  kaip velykų bobutės :D na, panašu panašu. Dar matyt nesuaugau.

 6.   Blakis rašo:

  Oj Raimondeli.. :)

 7.   get smart rašo:

  Kalbant apie patį sveikinimo tekstą, kuriuo siekiama išsiskirti, jis turėtų būti originalus (niekas taip neatstumia kaip metai iš metų skaitomi tie patys tradiciniai tekstai), trumpas (turite tik kelias sekundes užkariauti kliento dėmesį!), aiškiai įskaitomas, parašytas ta kalba, kurią moka gavėjas, o ne penkiomis iš karto (taip parodomas išskirtinis dėmesys klientui, kad sveikinimas skirtas būtent jam, o ne masei) ir, žinoma, be kalbos klaidų. Sąmojingas, nuotaikingas, tačiau kartu subtilus atvirukas nudžiugins net rimčiausią verslininką.

 8.   Aušrinė rašo:

  nu ŽIAURIAI idomios sofos lovos, tik kur tokių rast?

 9.   Egle rašo:

  modernus skiautiniai svetaines baldai :)

Rašyk komentarą