BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Primiršto blogo atgaivinimas

Ne be reikalo sakoma, kad batsiuvys dažniausiai lieka be batų.  Taip atsitiko ir man. Nors noras rašyti niekada nebuvo apleidęs, po 12 valandų spragsėjimo kompiuterio klaviatūra mažiausiai norisi vėl  džiaugtis kompiuteriu. Kur kas mieliau nuklystu į tylų ir palaimingą atsipalaidavimą su namiškiais, geru skaitiniu, visada dėmesio išsiilgusiu katinu ar leidžiuos į pažintį su dar nematytu kino filmu. Juk reikia skirti laiko ir tokiems „niekams“ :) …

Bet galiausiai tas nenumaldomas noras išsikalbėti nors ir virtualiam popieriaus lapui nugali . Tokį vakarą, kaip šis, aš renkuosi seną gerą būdą išleisti iš vidinio narvelio tuos kelis neišsakytus žodžius, nekantriai spurdančius ir trokštančius ištrūkti.

Turbūt akivaizdu, kad šis blogas jau gerus porą metų merdėja. Nors dažnai prisimenu ir mintimis plaku save, kad leidau vešlioms piktžolėms užželti tai, kad kažkada teikė tiek džiaugsmo. Kai be galo norėjosi pasidalinti naujai kuriamų namų džiaugsmu. Ta tabula rasa, kuri aplanko daugelį, jaučiančių, jog viskas tik prasideda :). Kam gi tas malonus jausmas nėra pažįstamas?

Kaip gyvenu dabar? Namai tie patys, ne mažiau mylimi. Darbai jau kiti, tačiau vis dar ne tas uostas, kuriame norėtųsi apsistoti. Savęs paieškos atvedė mane čia , kur pamiršdama visas neįgyvendintas ambicijas galiu pasidalinti naujausiais kūrybos džiaugsmais. Tiesa, vėl ne savo, bet kuriuos kaip tikrus „vaikus“ jau keleri metai jaučiuosi įsivaikinus :) .

Nuo pastarojo įrašo apie betoninius lauko suoliukus pabėgome netoli – iki kitų laukui skirtų betono gaminių, tačiau šiek tiek žemiškesnių ir dominančių platesnį žmonių ratą. Juk visiems norisi tvarkingo kiemo ir estetiškų, paprastų tvarkymo sprendimų įkandamomis kainomis.

Tad jei ir Jums jau pabodo kieme po lietaus telkšančios balos, nepageidaujamas purvas ar po kojomis girgždantis žvyras, metas imtis darbų, o tam puikiausiai pasitarnaus betoninės lauko plytelės, vejos plytelės bei šaligatvių borteliai :)

Štai keletas jų:

Daugiau info rasite čia ir čia.

Kol kas tiek :) labos nakties, bloginėtojai ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Primiršto blogo atgaivinimas”

  1.   Get Smart rašo:

    Mišrios technikos mozaika siūlo šviežią požiūrį į tradicinę meno formą. Gamindami savo rankomis plyteles iš polimerinio molio ir kitų naujoviškų medžiagų, galite pasirinkti norimą plytelės didį, spalvą, paviršiaus faktūrą ir kartu suteikti sau progą kurti išskirtinai originalią savo asmeninę mozaiką. Žingsnis po žingsnio jūs išmoksite naują būdą, kaip kitaip dekoruoti staliukų paviršius, dėžutes, kurti papuošalus, šventyklas ir kitus mozaikos kūrinius.

  2.   Arijus rašo:

    Atrodo tikrai geros plytelės . O lengva tokias pasigaminti?:)

Rašyk komentarą