BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mūsų namučių spalvos (foto)

Mūsų namučių spalvos

(skirta draugams, besidomintiems, kaip mums “einasi” statybos)

Nelabai turiu laiko, bet noriu parodyti kokiam taške namučiai esti :) tad lai nuotraukos kalba už mane. Kaip filologei toks pareiškimas gana gėdingas :D , bet reikia dar pasilikti įkvėpimo rašto darbui apie tarpukario laikraštį “Naujas žodis”.

Pradėkim nuo pagrindinio kambario spalvos, kuri turėjo būti arba oranžinė, arba persikinė. Nuotraukose ji labiau primena geltoną, na, bet iš tiesų ją gaminom iš abrikosinės spalvos pigmento. Kadangi išsirinkti parduotuvėje iš palečių buvo labai sudėtinga, o ir patys pardavėjai sakė, kad ta spalva tik iš dalies bus panaši į tą, kurią išsirinksit, identiška vis vien nesigaus, o ir pinigų norėjo nemažai “nulupti”, tai nusprendėm visi draugiškai patys maišytis. deja, spalvų pigmentų įvairovė pasirodė itin menka. Bet ką padarysi, renkiesi žmogus iš to, ką turi :) kaip kitaip.

Taip rinkomės spalvą:

Vienos buvo per ryškios, kitos - per blankios, trečios - drumzlinos. Vienaip atrodo, kai tepi, dar kitaip - kai apdžiūna.

Beje, nusipirkom tokių dažų :) O tada maišėm maišėm… Tiksliau, Justinas viską darė, turiu pabrėžti, aš tik karts nuo karto pastebėdavau.

ant jų buvo parašyta, kad pakanka tik vienąkart nudažyti - ir idealu. norit pamatyti, kaip po to vieno karto atrodo? :D

va, ką reiškia tikėti etiketėmis :D spėkit, kiek realiai reikėjo kartų dažyti??? Neastspėsit - aštuonis !!!! Taip, 8, nemeluoju. po tų 8, sienos atrodo taip :)

Dar dažėm radijatorius :)

Ir vyrai klijavo tapetus :) dėl tapetų nė akimirkos nesuabejojom. Nors kainavo tikrai nemažai, bet realybėj jie tokie minkštučiai atrodo ir bus labai geras fonas meninėms fotografijom ar piešiniams :) pateikiu tik galutinį variantą.

Kitąkart papasakosiu apie koridoriuko dažymą :)

tai tiek ;) einu mokytis. iki greito :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Mūsų namučių spalvos (foto)”

 1.   Elvyra rašo:

  Nuostabus jausmas savo namucius spalvoti :)

  Gal jau baldu reikia? galiu parekomenduot: http://www.ebaldai.eu/

 2.   silta.blogas.lt rašo:

  Labai grazu, kai bus viskas sutvarkyta bus smagu gyvent tokioj grozybej, linkiu kantrybes ir lauksiu nauju irasu, nes idomus sis realybes sou ;)

 3.   Kristinooshke rašo:

  Šaunuoliai, kad vis dėlto tapetus pasirinkot. Daug gyviau siena atrodo. Labai jaukiai. Bet dažyti 8 kartus??? Nematyta, negirdėta!!! Na ir kantrybė to tavo Justo!

 4.   Ernesta rašo:

  ačiū už palinkėjimus :) miela labai. o tapetus tai taip, bet tik vieną sieną, tikrai jaukumo suteikia, tokia siena "minkšta" tampa :D
  o Justo kantrybė tai nereali, bet jau senka :D labai jau nori pabaigti, nes pardavė visus metus, kad namučius įrengtų, jau tuoj virš metų bus.

Rašyk komentarą