BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laikrodis ir Alisa stebuklų šalyje

Tai atsitiko seniai. Tačiau iki šiol matau tą vaizdą, tarsi sulėtintam filme. Ir turbūt pagražintame bei iškreiptame dėl atotrūkio laiku nuo to momento.

Ėjau namo iš mokyklos ir pamačiau merginą, einančią per perėją. Ji atrode nežemiškai. Buvo pavasaris. Ji vilkėjo lengvučiu juodai baltai languotu, plazdančiu vėjyje atsagstytu paltuku. Tempė lagaminą ant ratukų, irgi languotą. O ausyse segėjo neįprastus, sakyčiau netgi fantasmagorinius, auskarus:

didelius, apvalius, imituojančius laikrodžius, ir su lengvutėmis rodyklėmis, besisukančiomis nuo judesio.

Apie tokius auskarus svajoju nuo tos akimirkos, tačiau niekur nieko panašaus nemačiau.

O ta mergina, nė pati nežinodama, mano mintyse tapo laisvės ir originalumo simboliu.

Tačiau šiandien ne apie tai.

Po nežmoniškai ilgos pertraukos mano ambicija šiandien tebuvo pasidžiaugti savo ką tik praėjusių Kalėdų dovana, kurią radusi po eglute likau labai maloniai nustebinta. (Ačiū Migliukui :) )

O gavau štai tokį rankų darbo laikrodį

rankų darbo laikrodis

Laikrodžio rėmas yra kažkokio seno namo lango rėmas :)

Migliukas pati piešė, pati įgręžė skaičiukus ir t.t

Laikrodžiai man primena “Alisą stebuklų šalyje” ir White Rabbit :)

Laikrodžiai man labai patinka, bet nepatinka jų tiksėjimas, nes trukdo miegoti. Be to, Lietuvoje yra labai, labai mažai originalių laikrodžių. Kalbu apie sieninius laikrodžius, žadintuvus ir laikrodžius ant grandinėlės. Apie tuos, kurie nešiojami ant riešų nekalbu, pastarieji kažkodėl manęs itin nedomina.

Gavusi dovanų šį laikrodį labai užsinorėjau dar vieno :) Tarsi paveikslo su funkcija. Noriu laikrodžio su “Alisa stebuklų šalyje” paveikslėliu.

Štai keletas patraukusių mano akį:

ir pan :)

Dėl asmeninės simpatijos jau minėtam veikalui, ir mūsų koridorių stengiausi sukurti tokį, kad sukurtų panašią atmosferą. Užtad kaip norėčiau namo vietoj mūsų mažo, nors ir mielo butuko, kad galėčiau įgyvendint bent dalį savo fantazijų ir įkurdinti pasaką tarp keturių namo sienų. Jūs tik pasižiūrėkite, kokių gražių darbų yra sukūrę žmonės, įkvėpti “Alice in Wonderland”:

Vonios kambarys

O štai čia keletas fantasmogiriškų Migliuko auskarų :)

Šiam kartui tiek :) Saldžių… Ir, kaip sakoma, laimingi laiko neskaičiuoja :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “Laikrodis ir Alisa stebuklų šalyje”

 1.   Raimondelis rašo:

  Nu mergina labai idomiai cia viska rasot, tik nematau pabaigos ir ikurtuviu! Ir kur dingo visi komentatoriai, visai Tamstos nepalaiko. Labai viskas grazu, protingai ir idomiai suplanuota, sudekoruota, nuspalvota, tik apie ta ALISA gal biski per daug, geriau SIMPSONAI, ar Madagaskaro pingvinai( bent jau man daugiau patinka ). Sekmes, ir laukiu pabaigtuviu su foto ir aprasymu.

 2.   provview rašo:

  Uzsukau, ir galvojau, kad nieko naujo nepamatysiu, ogi ir nustebau, pamaciau nauja straipsni :) Laukiam nauju straipsniu :)

 3.   Raimondelis rašo:

  Tai kur Tu, brangioji ALISA, gal uzsiziurejai Alisos premjera? Nei pabaigtuviu, nei nuotrauku!

 4.   Ernesta rašo:

  Malonu, kad kažkas dar domisi, nesitikėjau :) Dabar jaučiu pareigą naują įrašą sukurpti. Kai tik bus laisva diena papasakosiu, kaip viskas buvo toliau :)
  O Alisą tai žiūrėjau žiūrėjau, kaip gi be jos :) Bėda ta, kad nieko gero apie šią holivudinę versiją pasakyti negaliu :) nepatiko nors tu ką.

 5.   Andrius rašo:

  Man patinka Jusu idejos. Man taip truksta tokiu dalyku. Laukiu daugiau irasu

 6.   Raimondelis rašo:

  Tai ponia Alisa, jetristvai liod, jau atsibodo laukt tos Tamstos laisvos dienos, baigia isgaruoti ikurtuvinis sampanas(Tamstai) ir absoliutas (vyrui), nervinuos- ne tas zodis, skusiuos policijai, kad butu gritai aprasymas, nes atvaziaves viska sugriausiu ir galesit is naujo lipdyt !
  Tikuosi neizeidziau

 7.   Nyle rašo:

  To Andrius,
  Gerai, kad pakomentavot - tai ir Jūsų blogą pamačiau :) Va Jums tai daug darbo, aš turbūt jau nesiryžčiau viso namo statyti, nebent būtų daug pinigų patikimai kompanijai pasamdyti. Kitavertus, viską galima pagal save projektuoti. Bet kiek laukti reikia… aš baisiai nekantri :D
  Kiek Jums darbo bus ir džiaugsmo namučius pagal save kurti :) Norėčiau ir aš tiek erdvės kūrybai pasireikšti turėti.

  To Raimondėlis :) Jūsų pageidavimu ir grasinimu, naujas įrašas.

Rašyk komentarą