BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

koridoriukas (foto)

Atostogosbūtų gėda nepadaryti įrašo :)

taigi nusprendžiau parodyti koridoriuką, mano džiaugsmuką, juoda- raudona style :)

kvailiausia, kad niekaip su mūsų fotiku neišgavau tokios koridoriuko spalvos, kuri egzistuoja realybėje, bet padarysi, bendram supratimui bus gerai ir taip,kaip pavyko.

Na, mintis koridoriuką daryti juoda - raudona šovė iškart, kai tik apie pagalvojau. mane labai žavi retro stilius ir kuo toliau tuo labiau liaupsint imu šias spalvas :)

pirkom kaip ir kambario sienoms dažyti baltų dažų ir raudonos bei juodos spalvos pigmentų ~5lt vnt (Senukuose). Pirmiausiai dažėm (vėl daugiskaita, o realiai tai Justinas) raudonai, bet gavosi, em…. rausvai :D

Na, raudonai teko dažyti bene 3 kartus, kad atrodytų tikrai ryškiai ir sodriau.

O juodai nepakako trijų kartų. teko važiuoti į parduotuvę ir mokėti papildomai 25lt kad sumaišytų spalvą. tada vietoj pilkos spalvos sienos išėjo juoda. na, bet vis dar tobulumui nėra ribų. rodau foto :)

iš lauko

kambario

mes jau turim šaldytuvą :P :D

ir rozetes su jungikliais :D

ir kriauklę, kuri bus įmontuota. šį rėmą Justino tėtis sukonstravo, užsakinėsim plokštes, vyrai darys spinteles ir stalviršį . . . darbo bus, bet rezultatas, tikiu, nenuvils. kol kas tūkstančių virtuvės komplektui deja deja nėra :)

dabar mąstau ir kada ir kaip nupiešti koridoriukyje…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “koridoriukas (foto)”

 1.   Kuts rašo:

  O man patinka jūsų sienos, bei grindys.. ;) Labai gražu.

 2.   Ernesta rašo:

  miela girdėt :)))

 3.   sugalvokim rašo:

  riūūūžavaaa! gražu, gražu, bet man tai kažkaip per daug naujoviška… per daug šviesu netgi :D (nekreipkit dėmesio į mano nuomonę, aš tiesiog įpratus prie antikvarinių pelių urvelių xD)
  p.s. tapetai - super!

 4.   Egle rašo:

  ryskus namai. grazu. tikrai. zaisminga. smagu :) pati pradejau galvot, kaip sau daryciau savo erdve :) ir visai neblogu minciu kyla.. deja, visai nepanasiu i tavuosius namucius :) (o gale nedeja, skoniai gi skirtingi :)

 5.   Kristinooshke rašo:

  Niu laukiam jau nauju irasu! :)

 6.   indra rašo:

  spalvos, kaip dabartinių mūsų namų :)). viskas man labai gražu. patinka. tik va jau naujieji namai tokie nebebus. žinau žinau žinau - senstu!

 7.   Nyle rašo:

  :) aš irgi galvoju, kad reikia , kol dar galiu pakęsti ir mėgstu ryškumą, kurti namus drąsiai. O ramiu ir skoningu interjeru galėsiu rūpintis vėiau, kai pavargsiu nuo spalvų :)
  Indra, būtų įdomu ir Jūsų namučių motyvų pamatyti :)

Rašyk komentarą