BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

judam į priekį (foto)

Judam į priekį 

       Šią savaitę man kiek sudėtinga ir su laiku, ir su mintim, ką būtų verta įdėti ir kuo pasidžiaugti. Nusprendžiau pasidžiaugti, ką maniškiui pavyko per savaitę nuveikti mūsų namučių labui :) Taigi, jau turim koridoriuko grindis, jomis aš labai džiaugiuosi, o Justinas labai tikisi, kad specialus impregnatorius ištaisys “prigimtines” plytelių bėdas ir prie jų taip labai nelips purvas ir visokios kitokios bjaurybės. :)

       O man kol kas svarbu gražu :) aš naiviai viliuosi, kad jomis nenusivilsiu.

       Parodysiu darbo eigą, kurios dalelę pavyko užfiksuoti:

1. reikėjo išsimatuoti, nuo kur geriau pradėti klijuoti, kad būtų kuo daugiau “sveikų plytelių”.

2. pradėjom nuo vidurio :)

3. jau beveik baigta :) spalvotom vonios plytelių liekanom pažymėtos plytelės, ant kurių negalima lipti.

 

4.  Na štai !!!! Turim koridoriuko grindis :D laaabai džiaugiuosi, tikrai :)

 

5. o štai čia yra virtuvės dalies grindys. deja, fotoaparatas visiškai neatspindi tikrojo tų plytelių vaizdo… :/ jos su mažais kvadratukais viduje, dar pablizgintais ir gražiau atrodo… tuo galės įsitikinti pamatę savomis akimis :)

 

6. vienaip ar kitaip, grindys jau yra. iš plytelių, beliko tik virtuvės sienos :) o štai kaip vyksta jų klijavimo procesas

 

turiu paminėti, kad Iris įsigytos Baldocer itališkos plytelės - tikras metų atradimas. jų kokybė tiesiog fantastiška, tad greta jų visos kitos atrodo tikrai apyprastės :) šitų spalvos gaivios ir ryškios, tekstūra ideali, prie purvas tiesiog nelimpa, jos lygios ir vienodos ir t.t (aišku, manasis, kuris jas klijuoja, galėtų geriau apibūdinti :) juk visgi jo rankomis plytelės glunda prie sienų)

o štai taip jis jas išpjausto, su vadinamuoju “kreizu”, tokiu kraupiu įrankiu, brr…

 

  

 

tai štai :) manau, kitų naujienų namų statybų fronte sulauksite tik po savaitėlės :)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “judam į priekį (foto)”

  1.   pill rašo:

    gera zinoti, kad zmogeliukai kuriasi, tvarkosi namus pagal savo skoni. is patirties zinau, kad darbo daug, bet viskas imanoma. judat i prieki. saunuoliai. patiems bus labai miela savo irengtuos namuciuos gyventi. grazios raudonos plyteles. energingos ir siltos. sekmes

  2.   Kristinooshke rašo:

    Jetus kaip jums viskas sklandžiai ir greitai einasi. Manasis, matyt, krapštukas… O ir patarimo iš niekur gauti negalim, nei jokios pagalbos. Reikės jūsų paklausti, kaip viską daryti. O ir išpjautėt kaip gražiai. Atsimenu, kaip žiūrėjau kaip jis pjautė. Maždaug per šešias h vieną plytelę padarė. Ir daug sugadintų :) Labai nuoširdžiai džiugu, kad jums einasi į priekį. Šaunuoliai.

Rašyk komentarą