BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gėda ne bėda, bet žmogų suėda :)

Šiuo metu daugiau nei apie namus galėčiau papasakoti apie reklamų konotacijas, denotacijas, signifikantus, konceptus ir geštaltus. Šie bjaurybės be gailesčio ėda mano laiką, o jei ne laiką, tai atsibudusi sąžinė neleidžia nieko daryt, kas neveda bakalaurinio parašymo linkme.

Sakytumėt, juk nedaug laiko užima blogo įrašas.

Ir tikrai - nedaug :)

Bet pamatytumėt mano namus šiuo “metų laiku” … :D Manęs čia beveik nebūna, tad visus kampus laiko namų vyras :)  Tad tokio “įkurtuvių vaizdo” ne kiekvienam norėčiau rodyti.

Beto, sienos yra - nepaneigsi, grindys - irgi, bet iki interjero detalių nelabai priėjome. Dar norėtųsi tieeeek daug padaryti ir , žinoma, viską atidėlioju vasarai, kada, tikėkimės, nebebūsiu tokia užimta :)

Be galo svajoju piešti ant baldų… tiek galvoj minčių, tiesiog rankos niežti, bet žinau, kad dabar pradėti būtų bergždžias reikalas.

Maniškis taip svajoja apie savo pobedų restauraciją, dūsauja žiūrėdamas ir žadam vasarą jau tam surasti laiko. Trūksta namie ir paveikslų, drobė stovi kampe ir taip pat laukia savo laiko… Tad ir namuose, kaip supratot, ir bloge, paspausta PAUZĖ.

Na, išbandžiusi Jūsų kantrybę, ir sulaukusi net grasinimų, išsigandusi, kad neateitų ir tų vargšių sienų nenugriautų :D , įkeliu bent jau vaizdelius be smulkesnių detalių. Pažadu, bus ir su smulkmenom.

Va tokia mūsų virtuvėlė :)

Kaip matote, mažutė, dviese joje suktis sunku, tad kažkaip pasidaliname. Gėda sakyti, bet aš  šiuo metu nesu toks dažnas svečias ten :) Yra, aišku, ten jau namų apyvokos reikmenų, kurių čia nesimato, bet sakau, nenorėjau dėti su visais “čainikais” , “fairiais” ir “sloikeliais” :D

Spintelės ir viryklė iš arčiau.

Galiu pasakyti, kad spintelėmis labai džiaugiuosi :) ir visiems bent kiek nagingesniems vyrams patarčiau neužsisakinėti spintelių, o patiems susiprojektuoti, užsisakyti tik detales, poto patiems sukonstruoti - taip galima labai nesunkiai ir tikrai pakankamai pinigėlių sutaupyti. Pas mus daryta aišku paprastesniu būdu :) tai yra, apatinės spintelės ant metalinių konstrukcijų, o viršutinė spintelė, kaip matėt iš ankstesnių įrašų, tiesiog horizontaliai paversta knygų lentyna (tokių tikrai pigiai galima įsigyti pvz JYSK parduotuvėje), o durelės bei lentynos užsakytos ir pritvirtintos su vyriais iš SENUKŲ. Easy :)

Vonioj vietos mažai, bet tikrai pakankamai :) Skalbinių krepšį teko užkelti ant skalbyklės.

Beje, visiems ryškių spalvų skeptikams galiu paakyti, kad nereaaaaliai gera ryte budintis būtent mūsų vonioje :) nuotaika iškart pakyla, atsigauni , o plytelės dieviškai puikiai lengvai prižiūrimos, neatsidžiaugiu jų kokybiškumu :)

Keletą fotografijų senovinių įsirėminom ir ant komodų patalpinom :) bet man kiek trūksta kažko… nelabai jos kažkodėl žiūrisi, gal didesnių norėtųsi…

Ir trys paveiksliukai koridoriuj

O čia mūsų nauja gyventoja Zaraza :D Na, ne tokia jau ir nauja, prieš Kalėdas maniškio mama rado šią kniaukiančią išbadėjusią mažylę pusny… Tad parnešė mums, o mes nedvejodami priėmėm.

Kodėl Zaraza, turbūt susimąstėt :D kad jau toks jos charakteris. Ir miela, bet kartu ir pasiutus :)

Taip, jai po koja gabaliukas dešrelės :D jai baisiai patinka žaisti su maistu, nieko kito nereikia :D Čia pergalės nuotrauka.

Na, kaip ir tiek šiam kartui… Tiesa, tikrų įkurtuvių nuotrauka :)

Aš čia ta išplaukusi spalvota :D Kaip matot pagal vynelį fone, aplaistėm namučius kaip reikia :)

Na, gėda, kad nieko įdomaus čia Jums nei parašiau, nei įdėjau. Nepykit, toks gyvenimas :) Gyveni ir lauki geresnių laikų.

O čia keletas pasvajojimų ir nuotraukėlių fantazijai įkvėpti…

Bučkis, iki :)

Grįžtam prie bakalauro rašymo…

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Gėda ne bėda, bet žmogų suėda :)”

 1.   Raimondelis rašo:

  Te sventina Tave viespats Alisa, (tikiuosi nesupyksit uz prasivardziavima) pagaliau sulaukiau siokio tokio iraso, tik turbut uzkankino mokslai, kad aprasyta beveik be jokio humoro, ne taip , kaip pirmi irasai, bet ir tai gerai.Nu labai jau silta ta Jusu vonia ( kur buvo tokios spalvos plyteles kai mes vonia klijavom pries 8 m ? ), tai iki vasaros nedaug liko, vis uzbegsiu patikrint, prasau neapsileist, o jei mokslai trukdo rasymui - reikia mesti mokslus! Sekmes visa kame !

 2.   Nyle rašo:

  Ačiū ačiū, prireiks tos sėkmės :) Nes bemiegės naktys paskutiniu metu buvo ir dar nusimato, tai ir to humoro aišku tik kruopelės belikę :D Ką darysi, atsigausim, atkusim, vasara jau ant nosies ;)

 3.   Jorinė rašo:

  Labai gražūs namai! Ar naudojat juose tokį namų apyvokos reikmenį http://www.gerduva.lt/namu-apyvokos-reikmenys/kopecios ?

 4.   Arijus rašo:

  Labai šiltas interjeras! Pas mane yra lipdukais dekoruota ir išklijuota keraminės plytelės.:)

Rašyk komentarą